Positief persoonlijk contact, vaktechnische kwaliteit en respect voor de maatschappij.

Contact

Efficiënt, effectief en hoogwaardig omdat de experts zelf met u overleggen en de werkzaamheden uitvoeren in plaats van die te delegeren aan minder ervaren personen.

Bel of mail ons voor een persoonlijke afspraak, wij vinden het leuk u te ontmoeten

drs. Leander Kuster

drs. Leander Kuster

partner - belastingadviseur

leander.kuster@andersconsult.nl
+31(0)622089730

Jan-Willem Tijssen

Jan-Willem Tijssen

partner – financieel specialist

jan-willem.tijssen@andersconsult.nl
+31(0)653416628

Otto Schapendonk

Otto Schapendonk

partner – financieel specialist

otto.schapendonk@andersconsult.nl
+31(0)651205271

mr. Maurice Bor

mr. Maurice Bor

partner – vermogensmanager

maurice.bor@andersconsult.nl
+31(0)630980307

mr. Marco Bik

mr. Marco Bik

partner - belastingadviseur

marco.bik@andersconsult.nl
+31(0)636531263

Eduard den Engelsman

Eduard den Engelsman

partner – financieel specialist

eduard.denengelsman@andersconsult.nl
+31(0)621702018

René Boerhoop

René Boerhoop

partner – financieel specialist

rene.boerhoop@andersconsult.nl
+31(0)614134549

Wassili Diagos

Wassili Diagos

partner – finance & investment management

wassili.diagos@andersconsult.nl
+31(0)655708824

ZO WORDT ONDERNEMEN ANDERS

Anders Enschede

Anders Arnhem

Anders Amsterdam

Anders Utrecht

Anders Rotterdam